DOI: https://doi.org/10.33577/2312-4458.2.2009.109-117

Принципи побудови перспективних навчально-тренувальних засобів для підготовки екіпажів бойових машин, підрозділів (частин, з’єднань), ланок управління ракетних військ і артилерії Сухопутних військ

Y. V. Krasnyk, O. V. Rymar, S. А. Martynenko

Анотація


Вирішення проблеми низької ефективності навчально-тренувальних засобів ракетних військ і артилерії Сухопутних військ потребує створення ефективних навчально-тренувальних засобів для підготовки екіпажів бойових машин, підрозділів (частин, з’єднань), ланок управління ракетних військ і артилерії, які в подальшому будуть об’єднані в тренажно-моделювальні комплекси і системи. Запропоновані в статті принципи побудови навчально-тренувальних засобів являють собою ряд конкретних пропозицій щодо створення перспективних навчально-тренувальних засобів для підготовки екіпажів бойових машин, підрозділів (частин, з’єднань), ланок управління ракетних військ і артилерії Сухопутних військ. Результати можуть бути використані в інтересах ракетних військ і артилерії Сухопутних військ в ході виконання дослідних і дослідно конструкторських робіт щодо відпрацювання технічних завдань для модернізаці і створення навчально-тренувальних засобів, планування їх використання в навчальному процесі, а також для створення перспективних навчально-тренувальних засобів інших родів військ Сухопутних військ.


Ключові слова


ракетні війська і артилерія; навчально-тренувальні засоби; тренажно-моделювальний комплекс; тренажно-моделювальна система; тренажер

Повний текст:

PDF

Посилання


Аналіз сучасного стану та обгрунтування напрямків розвитку навчально-тренувальних засобів ракетних військ і артилерії: Звіт про НДР (заключний). Науковий центр Сухопутних військ. – інв. № 01-08-НОВ. – Львів, 2008. – 55 с.

Опис обрису, структури та вимог за призначенням до уніфікованого тренажерно-моделювального комплексу та його складових: Звіт про НДР (проміжний). Науковий центр артилерії. – інв. № 3565. – Суми, 2002. – 181с.

Арфеев В.Ю Использование компьютерной техники для обучения войск (Зарубежный опыт) / Арфеев В.Ю, Жадоби А.П., Петровський В.Н. // Военная мисль, 1997. – № 1. – С. 74-78.

Сайфетдинов Х.И. Реформирование боевой подготовки: компьютерные формы обучения / Х.И. Сайфетдинов // Военная мысль, 1998. – №36. – С. 12-16, 77-81.

Шмаль В.С. Військова топографія: Підручник / Шмаль В.С. – К.: 1998. – 232 с.


Метрики статей

Завантаження метрик ...

Metrics powered by PLOS ALM


Copyright (c) 2020 Y. V. Krasnyk, O. V. Rymar, S. А. Martynenko

ISSN (Online): 2708-5228, ISSN (Print): 2312-4458 © Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, 2009-2020.